Podmienky používania

Web mediteka.sk nie je predajcom žiadnych tu uvedených produktov. Na webe nájdete nezávislé názory, skúsenosti a recenzie. Účelom webu je podrobne informovať čitateľov o produktoch, na základe oficiálnych zdrojov, vlastných skúseností a skúseností ostatných (voľne dostupných na internete).

Uvedené informácie o rastlinách a ich všeobecnom požití nie sú a nesmú byť považované za výživové a zdravotné tvrdenia podľa nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách. Všetky informácie majú len informatívny účel a všetky texty sú čerpané z voľne dostupných zdrojov.

 

Financovanie webu (Affiliate disclaimer): Financovanie nášho webu je zabezpečené províziami, ktoré získavame po tom, čo sa zákazník preklikne do e-shopu a dokončí svoj nákup. Spomínanú províziu financuje e-shop, v ktorom nakúpite a vy ako zákazník nikdy neplatíte nič navyše. Vďaka týmto províziám môžeme užívateľom aj naďalej prinášať kvalitný obsah zadarmo, ktorý neustále zlepšujeme. Snažíme sa vám prinášať len tie najrelevantnejšie produkty z overených e-shopov. Odporúčame vždy len produkty, ktoré sú schválené úradmi, bezpečné a otestované množstvom ľudí.