Wobenzym

Wobenzym je mimoriadne účinný systém enzýmov, ktoré boli zostavené tak, aby v organizme bojovali proti vírusom a baktériám a dokonca pomáhali rozpúšťať krvné zrazeniny. Ako Wobenzym funguje a pomáha?

wobenzym

Čo je to Wobenzym

Oslabená imunita znamená otvorené dvere pre patogénne organizmy. Wobenzym bojuje proti ochoreniam na tej najzákladnejšej úrovni – účinná obrana. Zmesou látok podporujúcich imunitný systém robí telo omnoho odolnejším.

Ide o oranžovočervené tablety tvaru šošovice. Každá tableta je gastrorezistetná, čo zjednodušene znamená odolnosť voči žalúdočným šťavám. Enzýmy žalúdkom prechádzajú nestrávené.

Zloženie Wobenzym

Každá tableta Wobenzymu je tvorená systémom enzýmov. Enzým je špeciálny proteín katalyzujúci, (urýchľujúci) chemické reakcie v živom organizme. Enzýmy tvoria najdôležitejší základ všetkých biochemických reakcií v tele od trávenia až po replikáciu DNA.

Wobenzym pomocou špecializovaných enzýmov doslova štartuje prácu a reakcie imunitného systému. Každá tableta obsahuje okrem enzýmov aj látky zabezpečujúce odolnosť voči tráviacim šťavám. To zabezpečuje úplné vstrebanie až v tenkom čreve a stopercentný účinok každej tablety.

wobenzym zloženie

Obsah látok v tablete Wobenzym

Efektívne účinky Wobenzym tablety sú vo veľkej miere dosiahnuté tráviacim enzýmom. Tie sú prirodzene obsiahnuté v ľudskom organizme, no žiaľ pri nesprávnom životnom štýle či iných nežiaducich faktoroch nie sú prítomné v dostatočnej miere.

Veľkou zmesou enzýmov je pankreatín, ktoré produkuje pankreas a zodpovedajú za trávenie živín. Tvorí ho amyláza, lipáza a proteáza.

Ďalšími enzýmami doplňujúcimi zloženie Wobenzymu sú napríklad bromelaín, trypsín, papaín alebo chymotrypsín.

Enzýmy priaznivo pôsobia na trávenie, protizápalovo a znižujú riziko výskytu krvných zrazenín.

Ostatné látky sú obsiahnuté v menších množstvách. Väčšina z nich má za úlohu zabezpečiť vyššie spomínanú gastrorezistenciu.

Aké má Wobenzym účinky?

Liek vám pomôže pri viacerých zdravotných ťažkostiach. Hlavný benefit je zabezpečovanie bezproblémového a efektívneho fungovania imunitného systému. Vďaka enzýmom urýchľuje chemické reakcie, čo má účinok a viacero oblastí ľudského tela.

Užívanie Wobenyzmu tiež tlmí zápaly. Práve telové zápaly sú pôvodcami celej skupiny ochorení. Problémy vznikajú aj z malých zápalov, o ktorých nevieme až do chvíle, kým sa neprejavia. Vtedy je obyčajne neskoro a je potrebná klasická liečba. Wobenzym tlmí aj menšie zápaly, čím zabraňuje vzniku ochorení už v zárodku.

Ďalšou kategóriou zdravotných ťažkostí, ktorú pomocou Wobenzymu dokážeme zdolať, sú opuchy, ktoré spôsobuje zlá funkcia lymfy.

Skúsenosti s Wobenzymom dokazujú aj schopnosť rozpúšťať menšie krvné zrazeniny.

wobenzym účinky

Skúsenosti a recenzie

Skúsenosti ľudí hovoria jasne o jeho účinkoch. Používatelia Wobenzymu si chválili výrazné zlepšenie imunity, dokonca aj pri dlhodobom oslabení imunitného systému. To sa obyčajne prejavuje častými zápalmi v oblasti nosových dutín, krku, horných a dolných dýchacích ciest, močového ústrojenstva, pohlavných orgánov či kĺbov.

Recenzie užívateľov Wobenzymu taktiež tvrdia, že pacienti sa rýchlejšie zotavili po náročných chirurgických zákrokoch a liek tiež dokáže majstrovsky urýchliť a uľahčiť akúkoľvek rekonvalescenciu pri úrazoch.

Dávkovanie a užívanie

Dávkovanie je pohyblivé v závislosti od zdravotného problému respektíve dôvodu prečo bol nasadený.

Každá liečba začína na množstve 15 – 30 tabliet denne. Tablety sa prijímajú po 5 alebo po 10 v závislosti od výsledného množstva. Postupom času sa množstvo pomaly znižuje, spravidla s ústupom chorobných príznakov.

Presné množstvá sú uvedené v príbalovom letáku. Ak nemáte istotu, s užívaním Wobenzymu vám poradí aj váš lekár.

Vo všeobecnosti by sa mala každá tableta užívať zhruba pol hodiny pred jedlom. Je potrebné zapiť ju väčším množstvom vody. Najlepšie 2,5 až 3 dcl čistej vody.

Tabletu nehryzte, je potrebné prehĺtať ju vcelku. Počas tehotenstva odporúčame dôkladne zvážiť užívanie Wobenzymu. Najlepšie je poradiť sa v tomto prípade so špecialistom. Liek neužívajte taktiež v prípade, že trpíte problémom častého krvácania.

Wobenzym je často kombinovaný s antibiotikami ako posilňujúca a alternatívna liečba. Je dobre znášaný a bezpečný. Nemožno ho však považovať za stopercentnú náhradu antibiotickej či inej odbornej liečby.

Wobenzym môžu užívať aj deti, no dávky je potrebné prispôsobiť veku. Ak nemáte v dávkovaní istotu, poraďte sa so svojim lekárom alebo lekárnikom.

Záver

Wobenzym a jeho špeciálna zmes enzýmov dokáže pomôcť s množstvom problémov. Recenzie užívateľov hovoria jasnou rečou, preto ak máte často zápaly alebo ľahko ochoriete, Wobenzym môže byť riešením na oslabenú imunitu.

Odporúčané produkty


Pozrite si ďalšie produkty v kategórii Wobenzym