Vyčesávate chumáče vlasov? Parusan skoncuje s padaním vlasov

Poznáte porekadlo, že vlasy sú korunou krásy? Ak túžite po tom, aby to platilo aj o vašich vlasoch, je tu riešenie – Parusan.

parusan

Čo je to Parusan?

Šampón alebo tonikum Parusan sú určené pre ženy i mužov, ktorých trápi nadmerné vypadávanie vlasov. Parusan pomáha podporiť rast nových vlasov vďaka kombinácii biotínu, vitamínu E, L – arginínu a špeciálnemu extraktu z klíčkov hrachu.

Pre čo najlepšie výsledky je dobré používať oba produkty, pretože ich účinky sa vzájomne podporujú.

Nastal už čas používať Parusan?

V živote každého človeka nastanú obdobia, keď vlasy vypadávajú o čosi viac ako inokedy. Vypadávanie môže súvisieť s rôznymi príčinami, napr. s hormonálnymi zmenami, permanentným stresom, oslabenou imunitou, či nedostatkom živín.

Najskôr si zmenu ani nevšimnete, bežne človeku vypadne v priemere 50 – 100 vlasov. Je to normálny a prirodzený biologický proces. Problém nastáva vtedy, ak ich zbierate ráno z vankúša a pri česaní vyberiete za hrsť – dve z kefy. Vtedy je načase začať riešiť, ako sa s týmto problémom popasovať.

Vypadávanie vlasov trápi rovnako mužov aj ženy. Jednou z najčastejších príčin vypadávania vlasov je difúzna alopécia, ktorá je spôsobená hormonálnymi zmenami, napr. tehotenstvom, menopauzou, antikoncenpciou či dojčením. Môže byť ale spôsobená aj zlou funkciou štítnej žľazy či liekmi.

parusan použitie

Zloženie Parusanu dodá vlasom potrebné živiny

Ideálnym spôsobom, ako vypadávanie vlasov zastaviť, je dodať im potrebné živiny. Aké živiny skombinoval výrobca Parusanu, aby ste dosiahli čo najlepší výsledok?

Obsah látok v šampóne Parusan

Parusan obsahuje množstvo účinných látok, najdôležitejšia je ale trojkombinácia Biotín, L – arginín a vitamín E. Okrem toho obsahuje aj špeciálny extrakt z klíčkov hrachu. Práve tento špeciálny extrakt znižuje vypadávanie vlasov a výrazne zrýchľuje ich opätovný rast.

Biotín

Biotín patrí medzi vitamíny skupiny B a je rozpustný vo vode. Znakom, že telu chýba, sú lámavé nechty aj vlasy, prípadne vypadávanie vlasov. Naopak, jeho pravidelné dopĺňanie zabezpečí rast vlasov, nechtov a tiež zlepšenie ich kvality. Dokáže tiež chrániť vlasy pred predčasným šedivením a pokožku pred vznikom vyrážok a ekzémov.

L-Arginín

Arginín je aminokyselina a naše telo si ju nevie prirodzene vytvoriť. Parusan ho obsahuje ako stimulant rastového hormónu.

Vitamín E

Vitamín E je antioxidant, ktorý pomáha chrániť bunky pred voľnými radikálmi. Je o ňom známe, že chráni pokožku pred predčasným starnutím a pred vplyvom slnečného žiarenia. Okrem pokožky má vitamín E blahodárny vplyv aj na kvalitu vlasov. Aj preto je súčasťou Parusanu.

Obsah látok vo vlasovom toniku Parusan

Tonikum obsahuje koncentrované živiny, napr. kofeín, L-arginín, vitamín B3 a špeciálny extrakt.

Kofeín prechádza cez pokožku hlavy a preniká až ku korienkom vlasov, podporuje rast nových vlasov. Pôsobí aj po umytí, ale čím dlhšie necháte tonikum pôsobiť, tým lepšie.

Špeciálny extrakt z klíčkov hrachu zase pomáha znižovať vypadávanie vlasov a výrazne zrýchľuje opätovný rast vlasov.

Ako sa používa Parusan?

Parusan šampón použite bežným spôsobom. Je vhodný pre ženy i pre mužov. Možno ho používať každodenne, naneste trochu hustého šampónu na vlhké vlasy a nechajte 2 – 3 minútky pôsobiť. Potom ho dôkladne opláchnite a použite Parusan Energizer Tonikum. Skladovať by sa mal na tmavom a suchom mieste mimo dosahu detí.

Po umytí šampónom jemne vmasírujte Parusan Energizer Tonikum do pokožky hlavy. Neoplachujte, nechajte uschnúť a vlasy upravte zvyčajným spôsobom. Tonikum je vhodné na každodenné použitie, prvé pozitívne výsledky zaznamenáte už po 3 mesiacoch pravidelného používania.

Parusan môžete nájsť v dvoch farebne odlišných baleniach. Biele balenia sú určené pre ženy a Parusan v čiernom balení zasa pre mužov.

Aké má Parusan účinky?

Intenzívna kombinácia látok v Parusane dodáva výživu vlasov po celej dĺžke, od korienkov až ku končekom. Aké pozitívne zmeny môžete očakávať?

  • Pokožka hlavy je vďaka kombinácii výživných látok lepšie prekrvená.
  • Pri pravidelnom používaní budete už na dotyk cítiť, že vlasy sú pevnejšie.
  • Stilumuje rast nových vlasov.

parusan účinky

Skúsenosti s používaním šampónu a tonika Parusan

Skúsenosti s Parusanom sú veľmi pozitívne. Každodenné používanie, ktoré odporúča aj samotný výrobca kvôli rýchlejšiemu nástupu želaných účinkov, prináša ovocie. Vlasy sú na dotyk kvalitnejšie, svrbenie pokožky hlavy ustupuje, vypadávanie sa eliminuje, pomaly začínajú rásť nové vlasy. Navyše viacerí ľudia hodnotia pozitívne, že stačí použiť malé množstvo, takže jedno balenie vydrží dlho.

Samozrejme, kvalita vlasov je u každého rozdielna, takže účinok si najlepšie overíte na svojich vlasoch.

Odporúčané produkty


Pozrite si ďalšie produkty v kategórii Parusan